Puchar Zbigniewa Gieruli

  • 08.10.2019, 11:44
  • Źródło: Józef Szpakowski
Puchar Zbigniewa Gieruli

Kolejny raz, na kortach Aqua-Tur w Szczecinku odbył się Turniej Tenisowy w Grze Podwójnej o Puchar Zbigniewa Gieruli oraz w grze mieszanej o Puchar Prezesa Aqua-Tur. Organizatorami turnieju były Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe, OSiR Szczecinek i Aqua-Tur. W zawodach udział wzięli tenisiści z Gdańska, Chojnic, Czarnego, Chodzieży, Piły, Tucholi, Koszalina, Kołobrzegu, Słupska, Połczyna Zdroju oraz Szczecinka. Uczestniczący w turnieju zawodnicy, zostali podzieleni na grupy wedle wieku oraz umiejętności. W zawodach udział wzięło 20 par.

W KATEGORII OPEN: I miejsce – Piotr Szliep (Chojnice) i Tomasz Dłużak (Piła), II miejsce – Robert Strzępka (Poznań) i Adam Strzępka (Szczecin) i III miejsce – Paweł Rosiński (Słupsk) i Maciej Szyndler (Słupsk)

W KATEGORII 80+: I miejsce – Tomasz Pulkowski (Chojnice) i Andrzej Pałos (Chojnice), II miejsce – Janusz Paszkiewicz (Szczecinek) i Grzegorz Kwiatkowski (…) i III miejsce – Maria Szpakowska (Szczecinek) i Basia Dworzańska (Kraków).

W KATEGORII 120+: I miejsce – Wiktor Sypiański (Szczecinek) i Emil Barnaś (Szczecinek), II miejsce – Stefan Gregorek (…) i Stanisław Krechowicz (…) i III miejsce – Mieczysław Makowski (Szczecinek) i Wacław Słupnicki (Szczecinek).

W KATEGORI MIKST: I miejsce – Martyna Feherpataky (Szczecin) i Kacper Hemperek (Szczecinek), II miejsce – Anna Siegert (Szczecinek) i Tomasz Siegert (Szczecinek) i III miejsce – Ala Szmurło (Szczecin) i Adam Szmurło (Szczecinek).

Po zakończeniu rywalizacji, rozpoczęło się spotkanie integracyjne, które trwało do późnych godzin wieczornych. Na zawody przybył również Edward Gierula – syn Zbigniewa Gieruli oraz były zawodnik Szczecineckiego Towarzystwa Tenisowego.

 

Źródło: Józef Szpakowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe