Na kortach RCT

  • 18.06.2019, 17:10
  • Ryszard Rojszczak
Na kortach RCT

W dniach 15-17 czerwca, na kortach centrum Aqua-Tur w Szczecinku odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatek i skrzatów. Organizatorem przedsięwzięcia było Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe. W rywalizacji uczestniczyli zawodnicy z Barlinka, Bydgoszczy, Górzycy, Koszalina, Leszna, Poznania, Torunia, Sopotu, Szczecina oraz Szczecinka. Zawody rozegrano systemem grupowo-pucharowym.

Wśród dziewcząt

W meczu finałowym gry pojedynczej Nadia Asselt TAT Toruń pokonała 6;2, 6;0 Blankę Łyskawę AZS Poznań. 3 miejsce zajęły Daria Dehmel SCT Prawobrzeże Szczecin i Michalina Mrozkowiak SKS Sporting Leszno. W grze podwójnej w meczu finałowym Nadia Asselt i Daria Dehmel pokonały 6;3,2;6,10;8 Blankę Łyskawę i Zuzannę Pawłowską WKS Grunwald Poznań.

Wśród chłopców

W meczu finałowym w grze pojedynczej Marcel Surmacki STT Szczecinek pokonał 6;1,6;3 Mateusza Figla STT Szczecinek. 3 miejsce zajęli Piotr Wiśniewski Bałtyk Tenis Klub Koszalin i Paweł Walaszczyk AT Barlinek. W grze podwójnej w meczu finałowym para Marcel Surmacki Tymoteusz Ignasiak pokonała 6;2,6;2 Mateusza Figla i Patryka Lechowskiego wszyscy STT Szczecinek.

Ryszard Rojszczak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe