Na kortach RCT

  • 29.05.2019, 12:47
  • Ryszard Rojszczak
Na kortach RCT

W dniach 24-27 maja na kortach Aqua – Tur w Szczecinku odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w rywalizacji udział wzięli zawodnicy z Bydgoszczy, Gdańska, Grodziska Mazowieckiego, Koszalina, Łodzi, Poznania, Olsztyna, Warszawy, Szczecina, Zielonej Góry oraz Szczecinka. Organizatorami turnieju byli Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku oraz Aqua – Tur w Szczecinku. Zawody sędziował Łukasz Krzystek ze Szczecina w trudnych warunkach atmosferycznych, wilgotnych kortach dobrze spisali się zawodnicy ze Szczecinka.

Wśród dziewcząt:

W meczu finałowym gry pojedynczej Aleksandra Węgrzyn RP Sport Olsztyn pokonała 1:6; 6:4, 10:8 Marię Szymańską SKT Promasters Szczecin. Trzecie miejsce zajęły Adrianna Chyl SzTT Szczecinek i Malwina Edyk MKT Łódź. W grze podwójnej w meczu finałowym para Maria Szymańska, Aleksandra Węgrzyn pokonała 6:1, 6:1 Adriannę Chyl i Zuzannę Sędzik SzTT Szczecinek.

 

Wśród chłopców:

W meczu finałowym gry pojedynczej Jakub Strzelecki Grodzisk Mazowiecki pokonał 6:3, 7:5 Radosława Gajewskiego KT GAT Gdańsk. Trzecie miejsce zajęli Gabryś Łosiewicz SzTT Szczecinek i Kacper Nawój KT GAT Gdańsk. W grze podwójnej w meczu finałowym Radosław Nawój i Kacper Gajewski pokonali 6:4, 7:5 Gabrysia Łosiewicza i Filipa Bojko Zielona Góra.

Ryszard Rojszczak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe