Przedostatnia kolejka Międzywojewódzkiej Ligi Młodziczek

  • 28.05.2019, 22:37
  • Ryszard Rojszczak
Przedostatnia kolejka Międzywojewódzkiej Ligi Młodziczek

GKS Grom Turowo był gospodarzem przedostatniej już kolejki Międzywojewódzkiej Ligi Młodziczek. Gościliśmy u siebie zespoły z Drawska Pomorskiego oraz z Lęborka.

GKS GROM Turowo 37 : 21 UKS OLIMPIJCZYK Drawsko Pomorskie (8:10, 12:0, 7:10, 10:1)

UKS OLOMPIJCZYK Drawsko Pomorskie 24 : 32 UKS JEDYNKA Lębork

GKS GROM Turowo 55 : 30 UKS JEDYNKA Lębork (16:2, 14:4, 10:13, 15:11).

Obydwa mecze były kolejnym sprawdzianem dla wszystkich zawodniczek Grom-u. Bardzo cieszymy się z dwóch wygranych ale musimy wyciągnąć wnioski z obu spotkań, ponieważ marnowaliśmy tak zwane „stuprocentowe” akcje, które powinniśmy zamieniać na punkty. W obronie również niejednokrotnie brakowało koncentracji. Cieszy natomiast fakt, że w tym turnieju punktowały wszystkie zawodniczki Gromu oraz to, że znowu nie brakowało zaangażowania na boisku. Oby jak najwięcej takich spotkań, ponieważ to pomaga uzyskać wiedzę i obraz nad czym powinniśmy popracować najbardziej. 9 czerwca rozegrany zostanie ostatni turniej przed przerwą wakacyjną. Serdecznie zapraszamy ponownie do Turowa. Zarząd Kluby GKS Grom Turowo.

Ryszard Rojszczak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe