Niedziela, 22.09.2019

Siatkarze MKS Gryf na OOM

  • 21.05.2019, 15:14
  • Ryszard Rojszczak
Siatkarze MKS Gryf na OOM

W dniach 16 - 19 maja odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, którego gospodarzem było Województwo świętokrzyskie. W dyscyplinach sportowych, które są rozgrywane na olimpiadzie rywalizowały wszystkie województwa wystawiając swoje reprezentacje. Województwo zachodniopomorskie, w piłce siatkowej chłopców reprezentowało trzech wychowanków MKS GRYF Szczecinek: Oskar Sakowski, Cyprian Olejarczyk i Jakub Woźniak. Pierwszy grał na pozycji przyjmującego, drugi jako rozgrywający a trzeci na środku i dodatkowo został wybrany kapitanem drużyny naszego województwa. Wszystkie reprezentacje zostały podzielone na 4 grupy i nasza trafiła na rywali z : Woj. łódzkiego, lubuskiego i podlaskiego. Niestety naszym nie udało się wygrać i zakwalifikować do grupy finałowej, na pocieszenie można powiedzieć, że rywal grupowy - reprezentacja Województwa łódzkiego wygrała cała olimpiadę bez straty seta. 

Ryszard Rojszczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.