Niedziela, 22.09.2019

Taniec na placu

  • 01.05.2019, 13:38 (aktualizacja 01.05.2019, 13:49)
  • Ryszard Bańka
Taniec na placu
Czy Plac Wolności może zamienić się w taneczny parkiet? Oczywiście, że tak! Tańczono na placu podczas akcji One Bilion Rising w lutym tego roku, zatańczono również w poniedziałkowy wieczór.

Tym razem zatańczyli tancerze z Klubu tańca Towarzyskiego AIDA, który obchodzi jubileusz 40 lecia istnienia. Tancerze przygotowują się do pewnego wydarzenia podczas którego zatańczą do muzyki z z filmu Lalaland. I właśnie jeden z takich ukladow można było zobaczyć na placu. Tańczono również walca wiedeńskiego, tango i cza-czę. Taniec na Placu zbiegł się z obchodami Międzynarodowego Dnia Tańca, który przypada 29 kwietnia.

Ryszard Bańka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.