Niedziela, 22.09.2019

Kończą naukę

  • 26.04.2019, 12:53 (aktualizacja 26.04.2019, 14:46)
  • Ryszard Bańka
Kończą naukę

Dziś w dwóch szczecineckich szkołach średnich absolwenci ostatnich klas zakończyli rok szkolny i otrzymali świadectwa ukończenia nauki. Przed nimi już tylko matura.

Jako pierwsi świadectwa otrzymali maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. księżnej Elżbiety. Tam nie było problemu z klasyfikacyjną Radą Pedagogiczną. Przygotowania do matury przeszły bez stresu. Najlepsi maturzyści, oprócz świadectw ukończenia szkoły, otrzymali również nagrody i wyróżnienia. Do rąk ich rodziców trafiły listy gratulacyjne. Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie głównym dla absolwentów wszystkich typów szkół rozpocznie się w poniedziałek 6 maja. Egzaminy maturalne potrwają do 23 maja. Dziś także świadectwa ukończenia szkoły otrzymali absolwenci klasy patronackiej Kronospanu kierunek: technologia drewna. Kronospan jest patronem dwóch kierunków w ZST – technologia drewna oraz kierowca – mechanik. Oprócz tego firma patronuje Wydziałowi Przemysłu Drzewnego Politechniki Koszalińskiej oraz zakładowemu, niepublicznemu przedszkolu MIŚ.

Ryszard Bańka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.