Niedziela, 22.09.2019

Regaty i kiermasz

  • 26.04.2019, 12:48 (aktualizacja 26.04.2019, 14:49)
  • Ryszard Bańka
Regaty i kiermasz

W sobotę, 27 kwietnia ŻMKS Orlę Szczecinek zaprasza wszystkich żeglarzy i żeglarki, sympatyków żeglarstwa, zawodników regatowych i nie regatowych na inaugurację tegorocznego sezonu żeglarskiego. Odbędzie się ona na przystani żeglarskiej przy centrum Edukacji Ekologicznej. Początek imprezy organizatorzy zaplanowali na godz. 11. Również w sobotę na dziedzińcu szczecineckiego Muzeum Regionalnego rozbrzmiewać będą pieśni kresowe, na straganach pojawią się kresowe przysmaki, a także różne wyroby z rękodzieła. Główną atrakcją jarmarku kresowego będą występy artystyczne.

Ryszard Bańka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.