FIT WEEKEND w Kielcach

  • 18.04.2019, 19:18
  • Ryszard Rojszczak
FIT WEEKEND w Kielcach

13-14 kwietnia Kilece były organizatorem "FIT WEEKENDU". Program pełen był prestiżowych zawodów oraz Mistrzostw, miedzy innymi rozegrano Mistrzostwa Polski Dzieci Fitness.Szczecinek był reprezentowany przez zawodniczki Akrobatycznego Klubu Sportowego Darzbór’.W klasyfikacji drużynowej klub uplasował się na wysokim III miejscu.potwierdzając wynik z ubiegłego roku. Klub reprezentowało 14 zawodniczek , dla 9 był to debiut Mistrzostw Polski.

Wyniki indywidualne:

W kategorii wiekowej 9 lat do finału awansowały 2 zawodniczki, ZUZANNA KARAWAJSKA IV miejsce,LENA USIK V miejsce, poza finałem na VII miejscu sklasyfikowano PAULINKĘ SŁOWIKOWSKĄ

W kategorii wiekowej 10 lat , debiutującą OLIWIĘ SMIESZEK sklasyfikowano na XI miescu.

W kategorii wiekowej 12 lat V lokatę uzyskała MAYA BARTOSZEK, EMILIA BOHDANOWICZ XV miejsce.

Kolejna kategoria wiekowa do lat 13 ,LIWIA STAĆZYKOWSKA IV miejsce, LENA BARANOWSKA IX miesce,MARTYNA KULIKOWSKA X miejsce, OLIWIA NIEDŹWIEDŹ XIV miejsce.

W kategorii do lat 14,najwyższej oceniona została MAGDALENA HRYCENKO IV miejsce, MAJA JUREWICZ V miejsce, MARTYNA ŁUKASZCZUK VII miejsce.

W kategorii wiekowej do lat 15 KATARZYNA REIMUS uplasowała się na V miejscu.

Trenerką zawodniczek jest Wioletta Szydlak.

Ryszard Rojszczak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe