Sobota, 20.07.2019

Mocarz Gospodarczy po raz piętnasty

  • 15.04.2019, 15:37 (aktualizacja 15.04.2019, 17:21)
  • Ryszard Bańka
Mocarz Gospodarczy po raz piętnasty

Po raz piętnasty rozdano statuetki mocarza Gospodarczego Powiatu szczecineckiego. W tym roku nominacje uzyskało 35 podmiotów gospodarczych. Statuetki przyznano w dziewięciu kategoriach. W kategorii Osobowość gospodarcza roku statuetkę otrzymała Dorota Szpernalowska, doktor nauk medycznych, specjalista neurolog. Jest szefem poradni POZET, szefuje też Fundacji Pewna Pomoc dostarczającej koncentratory tlenu dla osób nie mogących samodzielnie oddychać. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu Hospicjum im. Św. Franciszka z Asyżu . W kategorii udany Debiut statuetkę otrzymała Pracownia Florystyczna Zielna Łukasz Wierzbiński. Kwiaciarnia działa od 2017 roku. Kwiaciarnia uzyskała m.in. tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w kategorii seniorów w IX Międzynarodowych Mistrzostwach Florystycznych, Najlepsza kwiaciarnia. W kategorii Przedsięwzięcie inwestycyjne roku – mikro i mały inwestor” statuetkę przyznano za adaptację i przebudowę budynku po Gminnym Ośrodku Zdrowia na przychodnię lekarską w Wierzchowie. Inwestor: Piotr Burgieł Przychodnia Lekarska Amelia W kategorii „Przedsięwzięcie inwestycyjne roku – średni i duży inwestor” nagrodzono budowę i zagospodarowanie Centrum Handlowego Nova. Inwestor: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „ZYMEX” Ariana Kiełbasa. W kategorii „Najlepszy produkt Roku” - produkt spożywczy nagrodzono wyroby wędliniarskie i garmażeryjne Firmy Handlowo – Produkcyjnej Agnex z Jelenina. W kategorii Produkt turystyczny i inne statuetkę przyznano Szczecineckiej Wypożyczalniio Rowerów Miejskich. Zakład Usług Leśnych Bulczak Junior to „Najlepszy Podmiot Działający w Usługach”, a za Pozagospodarcze Wydarzenie Roku uznano 100 na 100 Niepodległej” - kopn cert 100- osobowego chóru Szczecinka na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. W kategorii Pozagospodarcza Osobowość Roku statuetkę otrzymał Krzysztof Ogień Leśniewski – muzyk i kompozytor, znany z niezwykłego nosa do odkrywania talentów muzycznych. Galę uświetniła Bardabusz Orchestra pod dyrekcją Andrzeja Prokopowicza, której towarzyszyła wyjątkowa wokalistka Ewa Urban. Gwiazdą wieczoru była wokalistka Estera Naczk – Suska.

Ryszard Bańka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.