Niedziela, 25.08.2019

Ultrasonografy dla szpitala

  • 02.05.2018, 18:51 (aktualizacja 02.05.2018, 19:01)
  • Piotr Rozmus
Ultrasonografy dla szpitala fot.healtcaree-in-europe.com

Szczecinecki szpital został wyposażony w dwa nowe ultrasonografy – informuje Tomasz Jagoszewski kierownik ds. administracyjnych, rozwoju i zakupów – Jeden z nich trafił do znajdującej się  w placówce pracowni USG, drugi zaś do gabinetu USG przy poradniach specjalistycznych przy ul. Kościuszki 38. Łączna kwota inwestycji to ponad 463 tys. zł(…)

Poprzednie aparaty będące na wyposażeniu szpitala pochodziły kolejno z 2012 i 2010 roku. Nowoczesny sprzęt sprawił, iż jakość obrazowania oraz możliwości diagnostyczne uległy tym samym znacznej poprawie.

Ultrasonograf LOGIQ S8 charakteryzuje ergonomiczna oraz kompaktowa budowa. To jednocześnie lekki i niewielki sprzęt, wyposażony w 19″ monitor LCD, oraz nagrywarkę DVD z obrazowaniem 2d,3d. Aparat przeznaczony jest do specjalistycznych gabinetów kardiologicznych, usg ogólnych, naczyniowych, ortopedycznych, endokrynologicznych i innych który idealnie pełni swoją funkcję nawet w mniejszych pomieszczeniach. Aparat umożliwia przeprowadzenie precyzyjnych badań na pacjentach o różnej budowie ciała. Jest to uniwersalny i niezastąpiony w wielu sytuacjach sprzęt, który zdobył ogromne zainteresowanie na polskim i zagranicznym rynku.

Bogate wyposażenie oraz zastosowanie nowoczesnych technologii w systemie pozwala wykorzystywać ten sprzęt zarówno w badaniach ogólnych, jak i specjalistycznych. Jest to aparat ultrasonograficzny o szerokim spektrum zastosowań.

LOGIQ S8 to po prostu:

  • precyzja obrazowania,
  • zaawansowane funkcje,
  • specjalistyczne narzędzia,
  • lepsza jakość obrazu.

(www.powiat.szczecinek.pl)

Piotr Rozmus
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.