Niedziela, 22.09.2019

Magiczny koncert - owacja na stojąco

  • 09.04.2018, 12:59
  • Ryszard Bańka
Magiczny koncert - owacja na stojąco
Długa owacja na stojąco zakończyła niedzielny koncert Leszka Możdżera w szczecineckim kinie „Wolność”. W zgodnej opinii zachwyconych melomanów było to niezapomniane i magiczne wydarzenie, które na długo pozostanie w ich sercach i pamięci.

Warto na koniec dodać, że wśród słuchaczy koncertu nie zabrakło wielu osób, które tego dnia specjalnie przyjechały do naszego miasta, by wziąć udział w tym wielkim muzycznym wydarzeniu. Leszek Możdżer to artysta znany nie tylko jazzowej publiczności, chociaż to jazz jest główną domena jego artystycznej działalności, ale jako muzyk z klasycznym wykształceniem znany jest także miłośnikom muzycznego kanonu. Jednak przede wszystkim jest wybitnym muzykiem jazzowym, którego sława wykracza daleko poza granice Polski. Wirtuoz fortepianu, który zdążył już nakarmić swoje duże ego. Poskromił je dzięki pracy nad rozwojem świadomości. Ciało jest dla niego salą treningową dla duszy i chyba dlatego jego muzyka rozpala dusze ludzi na całym świecie. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, a o jego występ zabiegają najznamienitsze sale koncertowe świata. Możdżer zagrał także w kilkunastu filmach.

Ryszard Bańka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.