Środa, 19.06.2019

Turniej wiedzy pożarniczej

  • 23.03.2018, 14:22 (aktualizacja 23.03.2018, 18:34)
  • Ryszard Bańka
Turniej wiedzy pożarniczej

Dziś w Komendzie Powiatowej państwowej straży Pożarnej w Szczecinku rozegrano powiatowy finał ogólnopolskiego konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom.” W turniejowych zmaganiach, o prawo reprezentacji powiatu na szczeblu wojewódzkim rywalizowali uczniowie szkól podstawowych, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs składał się z dwóch etapów: testu pisemnego i części ustnej. W grupie szkól podstawowych najlepiej spisała się Ewa Budy z Barwic, w grupie klas siódmych i gimnazjów - Jakub Rubaszniak z Łubowa, a w grupie szkól ponadgimnazjalnych Karolina Światek z Zespołu Szkół nr 6. Laureaci pierwszych miejsc będą reprezentować nasz powiat w zawodach wojewódzkich. 


 

Ryszard Bańka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.