Archiwizje - Młodzieżowy Dom Kultury

  • 26.02.2018, 13:57
  • Barbara Sobczyk
Archiwizje - Młodzieżowy Dom Kultury
W dzisiejszym odcinku archiwizji przedstawiamy Państwu materiał zrealizowany w 1995 roku. Gościliśmy z naszą kamerą w Młodzieżowym Domu Kultury, którego siedziba znajdowała się przy ulicy 1-go Maja.

Była to zasłużona placówka kulturalna, do której uczęszczało kilka pokoleń szczecinecczan. Stali bywalcy MDK na pewno mile wspominają słynna salę gier i zabaw, która mieściła się na piętrze budynku. Młodzieżowy Dom Kultury oferował młodzieży i dzieciom wiele sekcji i kół zainteresowań. Chętni mogli brać udział w zajęciach tanecznych a także w seminariach astronautyczno- astronomicznych, które prowadził Adam Giedrys. Były oczywiście zespoły rockowe, klub modelarski i wiele innych zajęć, na które uczęszczało liczne grono wychowanków tej placówki. Zapraszamy do wspomnień.

 

 

Barbara Sobczyk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe