Środa, 16.10.2019

Klub na obcasach

  • 23.02.2018, 16:35
  • Barbara Sobczyk
Klub na obcasach
Klub na obcasach to oferta comiesięcznych spotkań z interesującymi ludźmi, adresowana do pań.

Cykliczne spotkania, wykłady i prelekcje, w ramach których poruszane są zagadnienia dotyczące profilaktyki zdrowotnej, urody, stylu i tym podobnych. W miesiącu lutym, Klub Na Obcasach zaprosił Panie na warsztaty relaksacyjne, połączone z elementami: strechingu, jogi, tai-chi. Podczas spotkania, które odbyło się wczoraj w sali Centrum Konferencyjnego „Zamek” nie zabrakło też ćwiczeń wzmacniających i rozciągających kręgosłup. Całość poprowadziła mgr fizjoterapii Michalina Tandecka.

Barbara Sobczyk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.