Sobota, 20.07.2019

Program Samorządowy

  • 18.01.2017, 00:00
  • TV Zachód
Program Samorządowy

 

Jeszcze w tym roku możemy spodziewać się kolejnej termomodernizacji w Szczecinku. O tym ile budynków zostanie nią objęte i kiedy zaplanowane jest rozpoczęcia robót - mówi zastępca burmistrza Daniel Rak w programie samorządowym. Ponadto, w programie będzie mowa o Szczecineckim Klastrze Meblowym, w którym powstaje nowa fabryka. Burmistrz opowie też o planowanej przebudowie ulicy Turystycznej - właśnie ogłoszono przetarg na roboty budowlane
TV Zachód
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.