Środa, 16.10.2019

Na kartach historii

  • 07.04.2017, 00:00
  • TV Zachód
Na kartach historii


Na kartach historii - to cykl audycji historycznych, które realizowaliśmy ponad 20 lat temu. Przeglądając nasze archiwa odkrywamy reportaże sprzed lat. Dziś, w ramach powrotu do źródeł, pokażemy odcinek mówiący o Marientronie. Odcinek powstał w oparciu o dostępną wówczas wiedzę. Realizowany był jeszcze w technice SVHS, ale to było 22 lata temu. Dziś, na pewno, realizacja byłaby nieco inna, a przekazana wiedza znacznie obszerniejsza. Ale to już inna historia.
TV Zachód
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.