Środa, 16.10.2019

Z-ca burmistrza o ...

  • 28.06.2017, 00:00
  • TV Zachód
Z-ca burmistrza o ...
Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Kościuszki i Jeziornej w Szczecinku. Początkowo prace miały się zakończyć 30 czerwca. Z najnowszych informacji wynika jednak, że zostaną przedłużone. Do kiedy dokładnie i z czego wynika zmiana pierwotnych planów - mówi zastępca burmistrza Daniel Rak w programie samorządowym. Ponadto, w programie będzie mowa o projektach i planach ZGM- TBS oraz o ułatwieniach dla mieszkańców i turystów chcących wypoczywać w Szczecinku, a także o inwestycjach na Mysiej Wyspie i ekstremalnej zjeżdżalni.
TV Zachód
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.