Wielka sława to żart

start 08.02.2020 18:00
koniec 08.02.2020 20:00

Lokalizacja: Szczecinek

Operetka ""Wielka sława to żart" w lutym w kinie Wolność.

Zapraszamy 8 lutego o godz. 18:00 do kina Wolność na operetkę "Wielka sława to żart". W trakcie gali operetkowej usłyszymy najsłynniejsze arie i duety miłosne m. in. "Kuplety Barinkaya" z operetki "Baron Cygański" - J.Straussa. "Kuplety Adeli" z operetki "Zemsta Nietoperza" - J.Straussa. "Arię Boniego" oraz "Czardasz Sylvi" z operetki "Księżniczka Czardasza" - Imre Kálmána. Duet "Barcelona" z operetki "Clivia" - Nico Dostal czy "Mieć kochanek choćby 100" z operetki "Paganini" - F.Lehara. Usłyszycie Państwo również: "I will always love you", miłosne "Besame mucho", a także taneczne "Abballati". 
Wystąpią: Dariusz Pietrzykowski - tenor, Anna Spychalska - mezzosopran, Romuald Spychalski - tenor, Anna Cymmerman - sopran, Marcin Janiszewski – fortepian. Koncert poprowadzi Maciej Gogołkiewicz. 
Po koncercie spotkanie z Artystami, rozmowy, wspólne zdjęcia, podpisywanie płyt. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia z wieczornej gali, które pozostaną we wspomnieniach na długo.
Zapraszamy. Bilety w cenie: 65 zł dostępne w kasie kina Wolność.

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.