Mikołajki w kinie Wolność

start 07.12.2019 12:00

SAPiK

koniec 07.12.2019 17:00

Lokalizacja: Szczecinek

Mikołajki w kinie Wolność - SAPiK zaprasza wszystkie dzieci do udziału w Mikołajkach w dniu 7 grudnia w kinie Wolność. Przygotowaliśmy specjalny program pt.,,Kto skradł magię Mikołaja?" Święty Mikołaj traci swoją magiczna moc. Nie działają najprostsze zaklęcia, nie może wyczarować nawet najmniejszego prezentu, nie mówiąc już o powożeniu swoim latającym zaprzęgiem. Czy ktoś specjalnie pozbawił Mikołaja magii? Czy uda się ją odzyskać i uratować Święta Bożego Narodzenia? Na szczęście z pomocą przychodzi znajomy Czarnoksiężnik, który razem z Św. Mikołajem zabierze dzieci w szalony świat czarów i magii . Pierwsze przedstawienie o godz. 12:00, drugie o godz 15:00. Przed spektaklem bałwan Karol zaprasza do wspólnej zabawy i udziału w mikołajkowej loterii. Bezpłatne wejściówki będą do odbioru w kasie kina Wolność od 29 listopada.

Od godziny 14:15 przed Kinem ,,Wolność" Mikołaje na motorach zapraszają do wspólnej zabawy. Będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie na motorze z Mikołajem. Zapraszamy serdecznie.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.